Törzskönyvezési minta- és reagenskezelő specialista

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 21/07/2022

Job description

Szeretnél Magyarország Nr.1 állati-vakcinagyártó cégénél dolgozni?

A Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza az állatgyógyászat területén és globális szinten az iparág egyik stabil, meghatározó szereplője. Nemzetközi cégcsoportunk legnagyobb telephelye itt Budapesten található, ahova most létszámbővülés miatt új munkatársakat keresünk.

Csatlakozz hozzánk

Törzskönyvezési minta- és reagenskezelő specialista munkakörbe

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat.
Fiatalos, vidám és jókedvű csapat vár téged.
Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon.
Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban.
Az ebédidő a munkaidő része.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
Kiemelkedő, éves min. bruttó 800.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk.
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük.
Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál.
Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal.
Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk.
Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra.
Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást.

A következő feladatok várnak rád:

A törzskönyvezési eljárás keretében a vakcina- és reagens minták beszerzése a társosztályoktól és szállításuk megszervezése a célországokba a megadott határidőn belül
Kapcsolattartás haza és külföldi partnerekkel
A szállítás során az import követelményeknek való megfelelés biztosítása
Kapcsolattartás a minták szolgáltatásáért felelős társosztályokkal
Az adatbázisok pontos és naprakész vezetése, a dokumentumok archiválása

Téged is várunk, ha:

Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel- előny, ha természettudományi területen
Kiváló szervezőképességgel bírsz
Tudsz párhuzamosan több feladatra is fókuszálni
Kiváló kapcsolatteremtő és együttműködő képességgel rendelkezel
Szeretsz adatokkal, táblázatokkal, adminisztratív feladatokkal foglalkozni
Jártas vagy az Ms Office alkalmazások használatában
Képes vagy megértetni magad szóban és írásban is angolul
Rugalmas és eredményorientált hozzáállás jellemez
Előny laborban. vagy gyógyszeripari minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Csatlakozz hozzánk, várjuk angol nyelvű önéletrajzodat!

Back to top