Szenior lean koordinátor

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 30/06/2022

Job description

A Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

A Ceva-Phylaxia Zrt. idén 110 éves, nagymúltú vállalat, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye.

Új munkatársat keresünk,

Szenior lean koordinátor munkakörbe

Feladatok:

Költségmegtakarítási lehetõségek azonosítása és a kapcsolódó projektek vezetése
Lean fejlesztési projektek koordinálása és támogatása

Változás-menedzsment támogatása
Lean tréning anyagok fejlesztése
Lean tréningek levezetése
Lean gyakorlatok koordinálása (5S, Kaizen)
Strukturált problémamegoldási gyakorlatok vezetése
A Működési Kiválóság Programmal  kapcsolatos kommunikáció támogatása
Alapvetõ kimutatások készítése
Folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása és megvalósítása

Elvárások:

Felsõfokú végzettség, mérnöki végzettség elõny
Minimum 5 év tapasztalat Lean fejlesztési projektekben
Alapvetõ Lean eszközök ismerete és használata (5S, SW,  VSM)
Strukturált problémamegoldási eszközök ismerete és használata
Alapvetõ projekt menedzsment ismeretek
Kiváló kommunikációs készségek
Erõs facilitációs készségek
Jó prezentációs készségek
Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Középfokú számítógépes ismeretek (Excel, Word, Powerpoint)
Magas motivációs szint mind a munkavégzésben, mind a további tanulás és fejlõdés tekintetében
Asszertív kommunikáció
Önálló munkavégzés képessége
Vegyes csoportokban történõ munkavégzés képessége

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:

- cafeteria

- étkezési hozzájárulás - meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat

- sportolási lehetõség

Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttért

Back to top