Laboratóriumi technikus

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 09/05/2022

Job description

A Ceva egy gyorsan növekvõ független nemzetközi cégcsoport, mely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

A cég európai biológiai központja, a Ceva-Phylaxia Zrt. Globális Ipari Fejlesztési Igazgatóságának Technológia Transzfer Platform 2 részlege új munkatársat keres, hogy csatlakozzon felkészült, fiatalos és dinamikus csapatához

Laboratóriumi technikus munkakörbe.

Feladatok:

Állatgyógyászati oltóanyag fejlesztésekhez és méretnöveléséhez kapcsolódó technikusi feladatok elvégzése, mint például:

Felhasználandó anyagok és eszközök elõkészítése, táptalajok összeállítása, sterilezése.
Bakteriális és szövet alapú vírus tenyésztési vizsgálatok elvégzése.
Laboratóriumi berendezések üzemeltetése, felügyelete (pl. fermentor, bioreaktor).
Tenyészetek feldolgozása: sejtfeltárás, inaktiválás, szeparálás, mikro- és ultraszűrés.
Mérõeszközök használata, felhasználói szintű kalibrálása (pl. automata sejtszámláló, mikroszkóp, spektrofotométer, pH mérõ, metabolit mérõ).

Minták kezelése, elõkészítése, mintavételezés (esetenként hétvégén is).
Részvétel léptéknövelt sarzsok gyártásában GMP területen (GMP kísérleti üzem).

Egyszerűbb vizsgálatok, analitikai mérések elvégzése (mint pl.: sejtszámlálás, sterilitás vizsgálat, vírus titrálás szöveten, ELISA mérés, pH, kolorimetriás mérések).
A tervezett, illetve elvégzett műveletek papíron és elektronikus formában történõ dokumentálása összhangban a vonatkozó eljárási szabályok követelményeivel.
Készlet nyilvántartás vezetése, felhasználások követése, anyagrendelés, karbantartások követése.

Elvárások:

Témába vágó minimum középfokú végzettség (pl. vegyész, biológus, élelmiszeripari vagy egészségügyi szakközépiskola), vagy hasonló szakterületű BSc végzettség.
Gyakorlati tapasztalat aszeptikus laboratóriumi munkavégzésben.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (pl. Excel, Word, MS felhõ alapú szoftverek).

Önálló munkavégzési képesség (elõre megbeszélt kísérleti tervek végrehajtása a felettes mérnök kolléga irányításával).

Elõny:

Biotechnológiai vagy fermentációs területen szerzett legalább egyéves tapasztalat
Középfokú angol nyelvismeret

GLP (Good Laboratory Practice), GMP (Good Manufacturing Practice) ismeretek
Rugalmasság, jó munka- és stressz tűrõ képesség (a munkaelosztás néha egyenetlen)

Amit kínálunk:

Teljes munkaidõs állás Budapesten

Hosszútávú munkalehetõség egy sokoldalú fiatalos csapatban
Stabil vállalati háttér
Kimagasló minõségű termékek világszínvonalú fejlesztése és gyártása

Back to top